MERSİN HUKUK BÜROSU:

Mersin Avukat Halil BAKIRCI

Mersin Hukuk Bürosu olarak ticari yönden gelişmiş bir şehir olarak Mersin’de ofisimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük üçüncü limanının bulunduğu şehir olan bir şehir olan Mersin’de Mersin Hukuk Bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Mersin’de ticari davaların yoğun bulunmasının sebebi, Türkiye’nin en büyük üçüncü limanının bulunması, turizm hacminin yüksek olduğu otellerinin bulunması, ticari hacminin büyük olduğu toptancı halinin bulunması, serbest bölgenin bulunması gibi etkenler bulunmaktadır.

Bunun yanında Mersin’de boşanma vakaları sıkılıkla görülmektedir. En fazla boşanmanın bulunduğu şehirler arasında Mersin yer almaktadır.

Mersin ceza davaları yönünden de çok fazla suç işleme oranına sahiptir. Mersin’de sıklıkla görülen davaların başında Uyuşturucu Ticareti davaları bulunmaktadır.

Mersin’de son dönemde ülkemize giren Suriyeli vatandaşların da girmesi ile nüfus artmış ve buna bağlı olarak da suç işleme oranı da artmıştır. Nüfusun artması ile orantılı olarak suç işleme oranı da artmaktadır.

Mersin’de idari ve vergi davaları az görülen davalar arasında yer almaktadır. Mersin Hukuk Bürosu olarak bu tarz davaları da ofisimiz ilgilenmekte ve idari, vergisel davalarda müvekkillerimize hukuksal destek vermekteyiz.

Mersin’de nüfus sayısının fazla olmasına bağlı olarak da Miras davaları yoğun olarak görülmektedir. Veraset ilamı alınması, muris muvazaası gibi konularda Mersin Hukuk Bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Yine Mersin’de inşaat sektörünün ilerlemesine bağlı olarak gayrimenkul hukuku da sıklıkla görülen dava türleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle ofisimiz gayrimenkul hukuk alanında da müvekkillerine destek olmaktadır.

Mersin son yapılan şehir hastanesi ile birlikte sağlık hukuku problemlerini de ortaya çıkarmıştır. Sağlık hukuku ile alakalı olarak ortaya çıkan problemlerde ofisimiz müvekkillerine hukuki destek sağlamaktadır.

Mersin’in en iyi avukatı sizin güvendiğiniz avukattır. Bu nedenle çalışmış olduğunuz avukata güvenin o sizin için en iyisini yapacaktır.

Av. Halil BAKIRCI