AVUKAT HALİL BAKIRCI HUKUK BÜROSU:

Hukuk büromuz Mersin ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrinde hizmet vermektedir. Hukuk büromuz faaliyetlerini sürdürürken, manevî değerlere ve meslek ilkelerine bağlılık, karşılıklı güven ilişkisini korumak ve karşılıklı güven ilişkisini sürdürmeyi ön planda tutmaktadır.Avukat Halil Bakırcı Hukuk Bürosu, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına uygun hizmetlerini geliştirmekte ve her zaman kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Hatta ofisimiz gereken durumlarda aralarında bilim insanlarının da bulunduğu saygın danışmanlar, hukuk ve vergi uzmanları, mühendisler, mimarlar ve strateji uzmanlarıyla iş birliği yaparak çalışmaktadır.

AVUKAT HALİL BAKIRCI HUKUK BÜROSU:

Ofisimizde benimsediğimiz bazı meslek kurallarımız bulunmaktadır:
Gizlilik ve Mesleki Sır: Avukatlık mesleğinin en önemli etik ilkelerinden birisi sır saklama ve gizliliktir. Hukuk büromuz, üçüncü kişi veya kurumlarla hiçbir şekilde paylaşmamakta müvekkillerine ait bilgi ve belgeleri sır saklama yükümlülüğü çerçevesinde özel bir şekilde gizli tutmaktadır.
Şeffaflık: . Hukuk büromuz müvekkillerini aldığı işlerde sürekli olarak bilgilendirmekte ve onların devam eden davaları hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.
Bağımsızlık: Ofisimiz faaliyetlerini sürdürürken herhangi bir kamu kurum ve kuruluşlarından bağımsız olarak hareket etmektedir.
Sonuç olarak Avukat Halil Bakırcı ve bürosu genç ve dinamik kadrosu ile müvekkillerinin haklarını koruma ve her türlü araştırma kapasitesine sahip saygın bir hukuk bürosudur.