ANKARA AVUKAT
Ankara boşanma vakaları sıkılıkla görülmektedir. En fazla boşanmanın bulunduğu şehirler arasında Ankara yer almaktadır.
Ankara ticari potansiyeli yüksek bir şehir olduğu içi Ticari davalar da sıklıkla görülmektedir.
Ankara asker sayısının fazla olması nedeniyle askeri davaların da sıklıkla görüldüğü bir dava potansiyeli bulunmaktadır.
Ankara ceza davaları yönünden de çok fazla suç işleme oranına sahiptir. Ankara’da sıklıkla görülen davaların başında Uyuşturucu Ticareti davaları bulunmaktadır.
Ankara’da son dönemde ülkemize giren Suriyeli vatandaşların da girmesi ile nüfus artmış ve buna bağlı olarak da suç işleme oranı da artmıştır. Nüfusun artması ile orantılı olarak suç işleme oranı da artmaktadır.
Ankara’da idari ve vergi davaları sık görülen davalar arasında yer almaktadır. Ankara Avukat olarak bu tarz davaları da ofisimiz ilgilenmekte ve idari, vergisel davalarda müvekkillerimize hukuksal destek vermekteyiz.
Ankara’da nüfus sayısının fazla olmasına bağlı olarak da Miras davaları yoğun olarak görülmektedir. Veraset ilamı alınması, muris muvazaası gibi konularda Ankara Avukat olarak hizmet vermekteyiz.
Yine Ankara’da inşaat sektörünün ilerlemesine bağlı olarak gayrimenkul hukuku da sıklıkla görülen dava türleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle ofisimiz gayrimenkul hukuk alanında da müvekkillerine destek olmaktadır.
Ankara son yapılan şehir hastanesi ile birlikte sağlık hukuku problemlerini de ortaya çıkarmıştır. Sağlık hukuku ile alakalı olarak ortaya çıkan problemlerde ofisimiz müvekkillerine hukuki destek sağlamaktadır.
Ankara’nın en iyi avukatı sizin güvendiğiniz avukattır. Bu nedenle çalışmış olduğunuz avukata güvenin o sizin için en iyisini yapacaktır.
Av. Halil BAKIRCI