2019 Mersin Ağır Ceza Avukatı Asgari Ücret Tarifesi

2019 Mersin Ağır Ceza Avukatı Asgari Ücret Tarifesi

Ağır ceza mahkemeleri avukatların kalitesinin en çok belli edildiği mahkeme türüdür. Çünkü diğer mahkemelerde yazılı olarak savunma ağırlıktayken ağır ceza mahkemesinde sözlü savunma etkili olmaktadır. Bunun için Mersin en iyi ceza avukatı ile çalışmak sizlerin yararına olacaktır.

Ağır ceza mahkemeleri de en fazla ücretin talep edildiği mahkeme türüdür. Bu yargılamada avukatların rolü yüksek olduğu için talep ettikleri ücret de fazla olacaktır.

Mersin Avukatlarının Mersin Ağır Ceza Avukatı olarak talep edeceği ücret asgari olarak 5.450,00 TL olarak belirlenmiştir. Bu nedenle Mersin Avukat bu ücretten daha az bir bedel ile bu davayı takip edemez.

Ankara Barosunun belirlemiş olduğu tavsiye niteliğinde olan avukatlık tarifesine göre Ağır ceza mahkemelerinde takip edilen işlerde sanık vekili olarak 12.540,00 TL Müdahil vekili olarak ise 7.480,00 TL ücret talep edilmesi tavsiye olarak verilmiştir.

Mersin Ceza Avukatı zamanlarını bu işe ayırmalarına ve iş yüküne göre bu ücretlerden çok daha fazla ücret talep etmeleri de olasıdır.

Sonuç olarak avukatlar ağır ceza mahkemelerinde görülen işlerde en az olarak 5.450,00 TL Mersin Ceza Avukatı olarak tavsiye miktarı olan 12.540,00 TL , eğer iş yoğunluğu ve davanın önemi çok daha fazla ise bu miktarların üzerine çıkacak şekilde ücret talep edebilmesi söz konusu olacaktır.

2019 Mersin Ağır Ceza Avukatı Asgari Ücret Tarifesi:

Mersin en iyi ağır ceza avukatı  sizin güvendiğiniz avukattır.

 

Av. Halil BAKIRCI

WhatsApp WhatsApp ile Yazın!